Зустріч студентів з інженером-геодезистом Іваном Єрещенком

25 квітня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти зустрілися в онлайн-форматі із випускником, а нині сертифікованим інженером-геодезистом Іваном Єрещенком.

Іван Єрещенко спеціалізується на наданні послуг з геодезії, будівництва, архітектури та дизайну інтер’єру.   Геодезист-практик поділився своїм досвідом та розказав про особливості професії.

Під час зустрічі Іван розповів студентам про тонкощі використання системи AutoCAD, особливості ГІС-технологій у повсякденній роботі, поділився досвідом виконання топографічної зйомки.

Показав, як користуватися прибором Тrimble Geo 7x, який дозволяє проводити вимірювання сантиметрової точності та має вбудовану камеру, за допомогою якої можна отримувати якісні фотографії. Спікер вказав, що Тrimble Geo 7x є найкращим для роботи геодезиста. Він має достатній обсяг пам’яті, що дозволяє довантажувати базові карти, які спростять польові роботи.

Подібні зустрічі є корисними, оскільки знайомлять майбутніх випускників з особливостями професії, сприяють розвитку вміння застосовувати набуті теоретичні знання у практичній професійній діяльності.

Дякуємо випускнику Івану Єрещенку за таку практично-орієнтовану зустріч із студентами-геодезистами!