Зустріч студентів та викладачів з головою Одеського територіального управління НАБУ


3 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась відкрита лекція голови Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимира Деуліна. На зустріч завітали студенти інституту державного управління та юридичного факультету, а також викладачі Могилянки.

Володимир Деулін розповів присутнім про створення НАБУ, його завдання та місію, а також про специфіку роботи НАБУ. Загалом у складі антикорупційного бюро діють центральне та три територіальних управління. Одеське територіальне управління утворене 10 грудня 2015 року. Його повноваження поширюється на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області. Одеське представництво НАБУ, так само як і аналогічні управління у Львові та Харкові, забезпечує комунікацію з громадськістю, опрацьовує інформацію від свідків та заявників щодо корупційних правопорушень, підслідних НАБУ, а також надає організаційну підтримку детективам у здійсненні розслідувань у південних регіонах України.

 «В обов’язки територіальних управлінь, які представлені на місцях, входить спілкування з громадським корпусом та з навчальними закладами щодо популяризації роботи НАБУ загалом, і щодо налагодження комунікації з молоддю і виховання нульової толерантності до корупції під час становлення вас як особистостей. Ми вважаємо, якщо кожна особа буде розуміти, що не даючи хабарів ми вже унеможливлюємо прояви корупційних ризиків, це вже буде добре», – говорить Володимир Деулін.

Окрім цього голова Одеського територіального управління НАБУ зазначив, що у напрямах роботи вишу, можливо під час розгляду певних статей кримінального чи кримінально-процесуального кодексу, залучати співробітників управління для обговорення цього питання. Подібні заходи проводять з метою поширення серед студентів інформації про антикорупційну реформу, формування високого рівня правової культури та правосвідомості.

Захід проходив на базі інституту державного управління та юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили.