Зустріч студентів та викладачів з головою Одеського територіального управління НАБУ


3 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась відкрита лекція голови Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимира Деуліна. На зустріч завітали студенти інституту державного управління та юридичного факультету, а також викладачі Могилянки.

Володимир Деулін розповів присутнім про створення НАБУ, його завдання та місію, а також про специфіку роботи НАБУ. Загалом у складі антикорупційного бюро діють центральне та три територіальних управління. Одеське територіальне управління утворене 10 грудня 2015 року. Його повноваження поширюється на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області. Одеське представництво НАБУ, так само як і аналогічні управління у Львові та Харкові, забезпечує комунікацію з громадськістю, опрацьовує інформацію від свідків та заявників щодо корупційних правопорушень, підслідних НАБУ, а також надає організаційну підтримку детективам у здійсненні розслідувань у південних регіонах України.

 «В обов’язки територіальних управлінь, які представлені на місцях, входить спілкування з громадським корпусом та з навчальними закладами щодо популяризації роботи НАБУ загалом, і щодо налагодження комунікації з молоддю і виховання нульової толерантності до корупції під час становлення вас як особистостей. Ми вважаємо, якщо кожна особа буде розуміти, що не даючи хабарів ми вже унеможливлюємо прояви корупційних ризиків, це вже буде добре», – говорить Володимир Деулін.

Окрім цього голова Одеського територіального управління НАБУ зазначив, що у напрямах роботи вишу, можливо під час розгляду певних статей кримінального чи кримінально-процесуального кодексу, залучати співробітників управління для обговорення цього питання. Подібні заходи проводять з метою поширення серед студентів інформації про антикорупційну реформу, формування високого рівня правової культури та правосвідомості.

Захід проходив на базі інституту державного управління та юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

 

 

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …