Зустріч студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» з ветераном землевпорядної служби, почесним землевпорядником України

У традиціях збереження землевпорядної справи та передання досвіду  молодим поколінням геодезистам-землевпорядникам куратори 118 та 218 групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Лазарєва О.В. та Смирнова С.М. організували зустріч студентів  з ветераном землевпорядної служби, почесним землевпорядником України – Мусійченком Віктором Васильовичем. Віктор Васильович розповів про свою трудову діяльність: від  практиканта-землевпорядника до керівника відділу  ДП “Миколаївського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою”.  Впродовж власного життєвого шляху Віктор Васильович  працював у Київській землевпорядній експедиції, відділі землеустрою обласного управління сільського господарства Миколаївської області, а з 1969 р. працював у Миколаївській філії інституту «Укрземпроекту». Має за своїми плечима близько 55 років досвіду землевпорядної справи.

У своїй розповіді Мусійченко Віктор акцентував увагу на основних етапах формування землевпорядної справи у Південному регіоні України. Студенти малу змогу перейняти досвід та дякують за зустріч із землевпорядником такого рівня.

photo5211118429539512141.jpg

photo5211118429539512140.jpg