Зустріч студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» з сертифікованим інженером-геодезистом


23 жовтня   для студентів 193 групи спеціальності  «Геодезія та землеустрій» було проведено практичне заняття з сертифікованим інженером – геодезистом Лановським Олександром Васильовичем.

фото 1.jpeg

 

Формат відкритого практичного заняття  був зорієнтований на порівняльний аналіз роботи геодезичних приладів:  Trimble TSC2–GNSS та електронного тахеометра South NTS-355R в однакових умовах.

фото 2.jpeg

 

Студенти  робили  геодезичні вимірювання  та визначали особливості роботи кожного з приладів. Отриманий практичний  досвід  вдосконалює професійне спрямування студентів.

фото 3.jpeg

 

Залучення до навчального процесу стейкхолдерів, які діляться своїм досвідом та знаннями, – постійна практика для ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …