Зустріч студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» з сертифікованим інженером-геодезистом

23 жовтня для студентів 193 групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» було проведено практичне заняття з сертифікованим інженером-геодезистом Докієнком Олександром Олександровичем.

фото 1.jpeg

Формат відкритого практичного заняття  був зорієнтований на порівняльний аналіз роботи геодезичних приладів:  Trimble TSC2–GNSS та електронного тахеометра South NTS-355R в однакових умовах.

фото 2.jpeg

Студенти  робили  геодезичні вимірювання  та визначали особливості роботи кожного з приладів. Отриманий практичний  досвід  вдосконалює професійне спрямування студентів.

фото 3.jpeg

Залучення до навчального процесу стейкхолдерів, які діляться своїм досвідом та знаннями, – постійна практика для ЧНУ ім. Петра Могили.