Зустріч студентів Могилянки з віце-президентом Асоціації болгар України


За ініціативи старшого викладача кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Ольги Колот для студентів 146 групи була проведена зустріч з віце-президентом Асоціації болгар України Світланою Драгневою.

Асоціація болгар України – це організація, що об’єднує болгар, болгарські національно-культурні об’єднання та інші громадські організації, діяльність яких пов’язана з розвитком культури, мови та традицій болгарської діаспори в Україні. Також серед інших завдань асоціації – координація культурних і освітніх заходів болгар в Україні.

Першокурсники дізналися про можливості співпраці громадських організацій з молоддю в питаннях самореалізації та участі в різноманітних міжнародних заходах. Світлана Драгнева презентувала проекти, завдяки яким кожна молода людина може реалізувати себе у найрізноманітніших сферах. Також обговорювали перспективи, які відкриваються зараз перед молоддю, та як їх використовують в інших державах. Зокрема йшлося й про широкі можливості співпраці, які надає українцям Болгарія.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …