Зустріч студентів Могилянки з віце-президентом Асоціації болгар України

За ініціативи старшого викладача кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Ольги Колот для студентів 146 групи була проведена зустріч з віце-президентом Асоціації болгар України Світланою Драгневою.

Асоціація болгар України – це організація, що об’єднує болгар, болгарські національно-культурні об’єднання та інші громадські організації, діяльність яких пов’язана з розвитком культури, мови та традицій болгарської діаспори в Україні. Також серед інших завдань асоціації – координація культурних і освітніх заходів болгар в Україні.

Першокурсники дізналися про можливості співпраці громадських організацій з молоддю в питаннях самореалізації та участі в різноманітних міжнародних заходах. Світлана Драгнева презентувала проекти, завдяки яким кожна молода людина може реалізувати себе у найрізноманітніших сферах. Також обговорювали перспективи, які відкриваються зараз перед молоддю, та як їх використовують в інших державах. Зокрема йшлося й про широкі можливості співпраці, які надає українцям Болгарія.