Зустріч студентів Могилянки з віце-президентом Асоціації болгар України


За ініціативи старшого викладача кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Ольги Колот для студентів 146 групи була проведена зустріч з віце-президентом Асоціації болгар України Світланою Драгневою.

Асоціація болгар України – це організація, що об’єднує болгар, болгарські національно-культурні об’єднання та інші громадські організації, діяльність яких пов’язана з розвитком культури, мови та традицій болгарської діаспори в Україні. Також серед інших завдань асоціації – координація культурних і освітніх заходів болгар в Україні.

Першокурсники дізналися про можливості співпраці громадських організацій з молоддю в питаннях самореалізації та участі в різноманітних міжнародних заходах. Світлана Драгнева презентувала проекти, завдяки яким кожна молода людина може реалізувати себе у найрізноманітніших сферах. Також обговорювали перспективи, які відкриваються зараз перед молоддю, та як їх використовують в інших державах. Зокрема йшлося й про широкі можливості співпраці, які надає українцям Болгарія.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …