Зустріч студентів Могилянки з представником Європарламенту


26 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч з представницею Європарламенту, Міхаелою Хожда, та студенткою 5 курсу факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяною Белінською, яка стажується у неї.

Міхаела Хожда представляє в Європарламенті свою рідну країну – Румунію. Зі студентам поділилася своїм досвідом становлення на посаді депутата, розповіла про свою вищу освіту та ті складнощі, які потрібно щодня вирішують. У цьому році вона проходить перевиборчий процес.

Студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Белінська,  розказала присутнім, як вона потрапила на таку програму стажування. Тетяна зазначила, що будучи  студенткою молодших курсів, іноді не розуміла, навіщо  потрібна певна дисципліна. Але вже  працюючи в Європарламенті, усвідомила наскільки це важливо. За словами дівчини, деякі дисципліни є теоретичним, але ця теорія дала свої плюси на практиці. Також студентка наголосила,  що обов’язковими є знання мов та наполеглива робота.

«Це є яскравим прикладом того, що дуже багато залежить від навчання в університеті, від власне позиції самих студентів до життя. Захід було організовано для того, щоб сьогодні наші студенти, зокрема присутні міжнародники та політологи, розуміли, що українські студенти мають досить великий вибір того, як саме продовжити свою діяльність», – зазначає доцент б.в.з. кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
ЧНУ імені Петра Могили, Людмила Вовчук.

Захід організовувала кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики на чолі з завідувачем Олександром Тригубом, викладачем Людмилою Вовчук і деканом факультету політичних наук Олександром Шевчуком.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.