Зустріч студентів Могилянки з директором Миколаївського відділення страхової компанії «Княжа»

12 березня для студентів 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» провели зустріч з директором Миколаївського відділення страхової компанії «Княжа» Василем Щедровим.
На заході говорили про страхування під час туристичних подорожей за кордон, а саме про те, як потрібно оформлювати страховий поліс під час поїздки.

Також студенти дізнались про особливості страхування під час придбання турів у туристичних компаніях та поїздок з метою працевлаштування у Європі. Василь Щедров наголосив на тому, що туристичні компанії та компанії з працевлаштування для зниження вартості своїх послуг купують у страхових компаній дешеві формальні страхові поліси, які мають дуже низьке страхове покриття, так званні поліси для митників.

Студенти отримали практичні поради щодо правильного підбору страхових полісів, вибору надійної страхової компанії та безпечного придбання полісу на онлайн сервісах.