Зустріч студентів Могилянки з директором Миколаївського відділення страхової компанії «Княжа»


12 березня для студентів 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» провели зустріч з директором Миколаївського відділення страхової компанії «Княжа» Василем Щедровим.
На заході говорили про страхування під час туристичних подорожей за кордон, а саме про те, як потрібно оформлювати страховий поліс під час поїздки.

Також студенти дізнались про особливості страхування під час придбання турів у туристичних компаніях та поїздок з метою працевлаштування у Європі. Василь Щедров наголосив на тому, що туристичні компанії та компанії з працевлаштування для зниження вартості своїх послуг купують у страхових компаній дешеві формальні страхові поліси, які мають дуже низьке страхове покриття, так званні поліси для митників.

Студенти отримали практичні поради щодо правильного підбору страхових полісів, вибору надійної страхової компанії та безпечного придбання полісу на онлайн сервісах.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …