Зустріч студентів-медиків та викладачів кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії ЧНУ імені Петра Могили зі стейкхолдерами

Тісна та постійна співпраця кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії ЧНУ імені Петра Могили зі стейкхолдерами в поточному навчальному році стала одним із найпріоритетніших напрямків роботи.

Варто зазначити, що зі сторони операторів фармацевтичного ринку Миколаївщини є повне розуміння того, що підготовка сучасного кваліфікованого молодого фахівця є відповідальною справою як університету, так і фармацевтичних компаній. Лише в такій тісній співпраці можливо створити умови для набуття знань та практичних навичок на такому рівні, який дозволить молодому фахівцю, зайнявши своє перше робоче місце не розгубитися у потоці лікарських препаратів та інших видів фармацевтичного товару.

На сьогодні це близько 20 тисяч найменувань. Відносно яких молодий фахівець має володіти їх фармакологічними та якісними характеристиками, механізмом їх дії, протипоказаннями, несумісностями при застосуванні та іншим.

Тому надважливими є мотиваційні механізми, які спонукають здобувача до натхнення та наполегливості. Одним із таких мотиваційних механізмів є впровадження на кафедрі фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії програми супроводу майбутнього фахівця від вступу до ЧНУ імені Петра Могили і до забезпечення його першим місцем роботи. Саме таке реальне бачення свого майбутнього місця роботи, компанії в якій ти зможеш працювати є однією із запорук мотивації підготовки до роботи в престижній компанії.

Випускники ЧНУ імені Петра Могили на сьогодні працюють в таких відомих фармацевтичних компаніях, як «Медсервіс», «Медицина для Вас», «Аптека низьких цін». Керівництво компаній – роботодавців позитивно відгукуються про фахівців–випускників ЧНУ імені Петра Могили.

Саме в ролі такої співпраці зі стейкхолдерами 10 жовтня 2023 р. представники кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії організували зустріч здобувачів освіти – майбутніх фармацевтів, у форматі гостьової лекції, з керівником департаменту по роботі з кадрами та взаємодії з вузами однієї з провідних фармацевтичних компаній України «Аптека низьких цін» (м. Запоріжжя) Іриною Никитенко.

Ірина Никитенко презентувала компанію та в деталях зупинилася на інноваціях, які впровадженні в роботу даної аптечної мережі. Предметно були викладені вимоги, які висуває компанія до майбутніх співробітників. Здобувачі освіти активно брали участь в даній зустрічі та поставили ряд питань стосовно майбутньої роботи, в тому числі можливих посад, рівню заробітної платні, соціальних гарантій, можливості кар’єрного зростання та іншого.

Викладачі кафедри, висловлюють щиру вдячність представнику керівництва поважної фармацевтичної компанії за увагу до ЧНУ імені Петра Могили, за співпрацю та запевняють, що майбутні фахівці – вихідці з ЧНУ імені Петра Могили не підведуть та будуть гідними їх попередників!