Зустріч студентів-комп’ютерників з представником компанії Brightech


Як успішно заявити про себе на ринку праці, якщо досвіду роботи ще немає?
Саме на цю тему 10 квітня говорила представник компанії Brightech Олена Тимоха зі студентами факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

На зустрічі було розглянуто практичні кейси та прикладні питання, серед них як правильно поводити себе на співбесідах та  які навички повинні мати майбутні працівники для успішного працевлаштування? Старт кар’єри формується вже сьогодні, зі студентської лави, тому такі заходи дають можливість студентам дізнатися корисну інформацію, яку вони зможуть використати у майбутньому.

Дякуємо пані  Олені за цікаву презентацію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …