Зустріч студентів-комп’ютерників з представником компанії Brightech

Як успішно заявити про себе на ринку праці, якщо досвіду роботи ще немає?
Саме на цю тему 10 квітня говорила представник компанії Brightech Олена Тимоха зі студентами факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

На зустрічі було розглянуто практичні кейси та прикладні питання, серед них як правильно поводити себе на співбесідах та  які навички повинні мати майбутні працівники для успішного працевлаштування? Старт кар’єри формується вже сьогодні, зі студентської лави, тому такі заходи дають можливість студентам дізнатися корисну інформацію, яку вони зможуть використати у майбутньому.

Дякуємо пані  Олені за цікаву презентацію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили