Зустріч студентів кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили з інженерами-геодезистами підприємств міста

27 січня 2022 року відбулася зустріч студентів першого та другого курсів кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили з інженерами-геодезистами підприємств міста Миколаєва – Романом Рубаном, геодезистом Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, та Олексієм Малим, геодезистом Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області.

Експерти наголосили на правильності вибору професії землевпорядника та вказали, що в процесі навчання необхідно надавати перевагу детальному ознайомленню з обладнанням. Головними питаннями обговорення стали роль інноваційних технологій в геодезії, найбільш проблемні аспекти порядку вимірювань, які можливі в процесі виконання геодезичних робіт.

Протягом зустрічі студенти також практично ознайомилися з останніми моделями геодезичних приладів від провідних світових фірм, серед яких компактні, зручні у використанні електронний тахеометр SOKKIA SET 250RX і універсальна модель GNSS-приймача SOKKIA GRX3, яка є універсальною та дозволяє автоматично приймати 226 супутникових канали. Здобувачі вищої освіти отримали практичні навички з закріплення та координування точок знімальних мереж, виконання вимірювань, камеральної обробки результатів польових робіт. Використовуючи набуті знання, студенти продемонстрували вміння виміряти довжини ліній, кутів та перевищень.

Експерти-геодезисти побажали студентам нових здобутків, підкорення висот, особистісного росту та подальших успіхів у навчанні.