Зустріч студентів із заступником директора МОО Товариство Червоного Хреста

26 вересня в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub студенти спеціальності «Соціальна робота» мали можливість поспілкуватись з заступником директора МОО Товариство Червоного Хреста Марковою Тетяною Василівною.

Товариство Червоного Хреста України – неприбуткова, всеукраїнська, добровільна, громадська, гуманітарна організація, діяльність якої ґрунтується на Женевських конвенціях про захист жертв війни. Волонтери та співробітники товариства керуються фундаментальними принципами Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які ґрунтуються на захисті людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

Слухачі дізнались про історію створення Товариства Червоного Хреста, основні сучасні напрямки діяльності, престижність волонтерської діяльності та перспективи подальшого працевлаштування.

Студенти та викладачі дякують Тетяні Василівні за цікаву розповідь, гарний настрій та сподіваються на подальшу плідну співпрацю у майбутньому.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики