Зустріч студентів Інституту філології з президентом міжнародної холдингової компанії «ТрансЛінк»

Як реалізувати себе на ринку лінгвістичних послуг та яких правил дотримуватись під час роботи? Про це студенти Інституту філології мали змогу поговорити з президентом міжнародної холдингової компанії«ТрансЛінк» Олексієм Геріним. Зустріч відбулася 1 лютого,яку організувала старший викладач кафедри теорії і практики перекладу (секція англійського перекладу) Світлана Єлісєєва.

Протягом зустрічі Олексій Вікторович давав практичні поради студентам та наголошував, перекладацькі навички і вміння, здобуті під час навчання в університеті є не менш важливими, ніж творчий підхід перекладача. Також варто дотримуватися правил професійної етики: одяг, поведінка, манери, стиль спілкування – усе для перекладача важливе.

Перекладацьке бюро «ТрансЛінк» має офіси не тільки в Україні, але й Швейцарії та Росії. У Миколаєві відділення також є. Тому Олексій Герін запрошує на роботу і студентів ЧНУ ім. Петра Могили.

«Ніколи нічого не пізно. Ніколи нічого не рано», – завершив зустріч Олексій Вікторович.1

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.