Зустріч студентів-фінансистів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі стейкхолдером

11 червня 2021 р. Ольга Купчишина – в. о. заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області провела зустріч зі студентами III курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Відкриваючи зустріч Ольга Купчишина зазначила, що майбутнім платникам необхідно усвідомлювати, що податки відіграють важливе соціальне значення, тому їх сплата є почесним обов’язком кожного громадянина.

«Формування у молодих людей розуміння ролі, вагомості та місця податків у житті держави та суспільства, усвідомлення того, що своєчасна сплата податків забезпечує соціальний захист громадян України – це пріоритетна і важлива задача. Зі свого боку представники податкової служби Миколаївщини прагнуть поділитися з молоддю фундаментальними податковими знаннями, які стануть основою їх   податкової культури», – впевнена Ольга Купчишина.

Під час проведення зустрічі Ольга Купчишина детально розповіла молоді про оподаткування доходів фізичних осіб, роботу електронних сервісів ДПС. Особливо цікаво студентам було почути про право громадян на податкову знижку за навчання та інформацію про категорії осіб, які можуть її отримати. Ольга Купчишина проінформувала присутніх про порядок подачі документів до ДПС з метою реалізації права на податкову знижку, зазначивши при цьому, що отримати податкову знижку за підсумками 2020 року можливо до 31 грудня 2021 року.

Під час спілкування студенти задавали багато цікавих запитань, які турбують їх, як майбутніх випускників та отримали ґрунтовні роз’яснення.