Зустріч студентів факультету політичних наук із представниками організації «Майдан закордонних справ»

До ЧНУ імені Петра Могили 13 квітня завітали Богдан Яременко (Голова правління МЗС, експерт із питань зовнішньої та безпекової політики) та Юрій Смєлянський (економічний експерт, експерт із питань тимчасово окупованих територій, голова правління БО «Інститут стратегічних чорноморських досліджень»).

BziWIoL5_Gs

«Майдан Закордонних Справ» було створено під час Революції Гідності 2013–2014 рр. українськими дипломатами, які відкрито засудили дії уряду Януковича і зміну зовнішньополітичного вектора України. Це позапартійна неприбуткова організація, що є експертною та громадською платформою в галузі зовнішньої політики.

4I1iOKibstQ

Відкривав засідання ректор університету Леонід Клименко. Він підкреслив, що тема безпекової політики і майбутня доля східних регіонів нашої країни цікава і актуальна для всіх. В університеті створено центр «Крим – це Україна» для вступу абітурієнтів з тимчасово окупованої території Криму.

Богдан Яременко розповів студентам про актуальні питання безпекової та зовнішньої політики України. Він наголосив на важливості просвітницької роботи серед студентів і молоді саме південного регіону.

Юрій Смєлянський зосередив увагу на тезі: «Той, хто володіє Кримом, той володіє Чорним морем». Розповів про документ «Стратегії повернення Криму»; три спроби, які передували окупації РФ Криму; сучасну ситуацію в розумінні шляхів повернення тимчасово окупованої території.

AT4u8ROCCZM

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.