Зустріч студентів факультету філології з представниками холдингу «JetMonsters»

9 червня 2021 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч студентів факультету філології з представниками холдингу «JetMonsters». Більшість студентів, які відвідали захід,  навчається на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.

Представники «JetMonsters» вже неодноразово долучалися до заходів, в яких брали участь студенти-комп’ютерники від ЧНУ. Так, представники компанії входили до складу журі конкурсу студентських проєктів «Startup BSNU-2019», а також брали участь у тижнях кар’єри, які щорічно проводить університет.

Представники компаній, які об’єднані під холдингом  «JetMonsters», запропонували англомовним студентам-філологам вакансії з можливістю пройти подальше навчання та отримати роботу у сфері IT за напрямом, який їх цікавить: технічна підтримка, копірайт і створення відео.

«У мене до ЧНУ  своя любов, бо це моя альма-матер. Я закінчував комп’ютерний факультет, тому особисто в мене перший дзвінок щодо зустрічі зі студентами був, звісно, в Могилянку», – зазначив HR «JetMonsters» Сергій Федоров.