Зустріч студентів факультету філології з представниками холдингу «JetMonsters»


9 червня 2021 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч студентів факультету філології з представниками холдингу «JetMonsters». Більшість студентів, які відвідали захід,  навчається на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.

Представники «JetMonsters» вже неодноразово долучалися до заходів, в яких брали участь студенти-комп’ютерники від ЧНУ. Так, представники компанії входили до складу журі конкурсу студентських проєктів «Startup BSNU-2019», а також брали участь у тижнях кар’єри, які щорічно проводить університет.

Представники компаній, які об’єднані під холдингом  «JetMonsters», запропонували англомовним студентам-філологам вакансії з можливістю пройти подальше навчання та отримати роботу у сфері IT за напрямом, який їх цікавить: технічна підтримка, копірайт і створення відео.

«У мене до ЧНУ  своя любов, бо це моя альма-матер. Я закінчував комп’ютерний факультет, тому особисто в мене перший дзвінок щодо зустрічі зі студентами був, звісно, в Могилянку», – зазначив HR «JetMonsters» Сергій Федоров.

 

Події та оголошення


червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …

травня
25
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує на презентацію книги «Арабески и сны»

Шановні читачі! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує Вас на презентацію книги «Арабески и сны» Автор книги-літературознавець, викладач, докторант ЧНУ імені Петра Могили, лектор проекту «lectorium» від Наукової бібліотеки Олександра Філоненко Книга визнана найкращим літературним дебютом 2020 року XV …