Зустріч студентів факультету економічних наук з успішними бізнесменами в рамках фестивалю «Вір в себе»

Студенти факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили в рамках молодіжного інформаційно-мотиваційного фестивалю «ВІР В СЕБЕ», що проходив 18 квітня 2018 р. зустрілися з   професійними експертами, які  поділилися своїм життєвим досвідом та розповіли про секрети успіху своїх підприємств, а саме: Олександром Абраменком  – фристайлістом, фахівцем із лижної акробатики, олімпійським чемпіоном 2018 року; Максимом Яровим– лижником, біатлоністом, параолімпійським чемпіоном 2018 року; Максимом Бревдою – спортсменом, директором мережі фітнес-центрів «GymStyle», радником голови Миколаївської облдержадміністрації; Романом Стефанчишеним – директором ТОВ «Фанчі-Інвест»; Дмитром Фальком – виконавчим директором Миколаївського підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина»; В’ячеславом Симченком – директором ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод»; Олександром Виноградовим – засновником та художнім керівником танцювального клубу «СЛАЙС».

Молодіжна аудиторія спонукала бізнесменів говорити про себе щиро та відверто, втілюючи в кожного присутнього бажання досягти успіху.  Фестиваль відрізнявся від загальноміських заходів високою якістю організації, концентрацією в  одному місці відомих професіоналів,  діалогом з молоддю.

«Необхідно демонструвати приклади успішного підприємництва, аби показати молоді, що можна досягти успіху, зокрема і в своєму рідному краї, якщо бути активним, цілеспрямованим та обізнаним»,  -зазначив, один із організаторів фестивалю, Дмитро Оборонько – директор Миколаївського обласного центру зайнятості.

Доцент кафедри економіки підприємства ЧНУ імені Петра Могили
Міцкевич Н.В.