Зустріч студентів-економістів з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

27 лютого 2019 року відбулась зустріч з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олександром Рябенком для студентів Факультету економічних наук.

Олександр Рябенко розповів студентам про можливі варіанти стажування, можливості отримання першого робочого місця в Миколаївській міськраді та багато іншої цікавої інформації.

Окрім цього, Управління молодіжної політики спільно з Радою з питань молодіжної політики при міському голові пропонує студентам взяти участь у програмі стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради, що проходитиме з 1 березня по 31 травня 2019 року.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.