Зустріч студентів-економістів з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

27 лютого 2019 року відбулась зустріч з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олександром Рябенком для студентів Факультету економічних наук.

Олександр Рябенко розповів студентам про можливі варіанти стажування, можливості отримання першого робочого місця в Миколаївській міськраді та багато іншої цікавої інформації.

Окрім цього, Управління молодіжної політики спільно з Радою з питань молодіжної політики при міському голові пропонує студентам взяти участь у програмі стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради, що проходитиме з 1 березня по 31 травня 2019 року.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.