Зустріч студентів-економістів з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

27 лютого 2019 року відбулась зустріч з головою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олександром Рябенком для студентів Факультету економічних наук.

Олександр Рябенко розповів студентам про можливі варіанти стажування, можливості отримання першого робочого місця в Миколаївській міськраді та багато іншої цікавої інформації.

Окрім цього, Управління молодіжної політики спільно з Радою з питань молодіжної політики при міському голові пропонує студентам взяти участь у програмі стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради, що проходитиме з 1 березня по 31 травня 2019 року.