Зустріч студентів ЧНУ з представниками Української академії лідерства

1 листопада до студентів ЧНУ ім. Петра Могили завітали представники Української академії лідерства (УАЛ), Гліб Стрижков та Дмитро Геращенко. Зустріч, яка відбулась у читальному залі 11-го корпусу Могилянки, відвідали студенти-філологи, журналісти та соціологи.

УАЛ  – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл, яка допомагає молоді знайти своє призначення, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. На сьогодні в Україні діють 6 академій.

Гліб Стрижков, ментор УАЛ, розповів присутнім про проект і про його функціонування: «Нашими спікерами є топ-викладачі України. Якщо ми говоримо про реформи, то до нас приїжджають люди, які створювали «ProZorro» або якісь інші важливі для нашої держави проекти. Тобто студенти отримують знання, які їм допоможуть у подальшому житті».

Також УАЛ є партнером напівмарафону, який пройде в Миколаєві 4 листопада. Дмитро Геращенко,  організатор багатьох спортивних подій в Україні, в тому числі  й Миколаївського напівмарафону, розповів студентам, що його мотивувало стати марафонцем, наголосив на користі рухової активності та ризики для здоров’я, яких можна уникнути завдяки спорту, а також розповів захопливі історії людей, які вирішили пов’язати своє життя зі спортом.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.