Зустріч щодо набору на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня у ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч з Миколою Борисовським, начальником кафедри військової підготовки Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС).

Микола Борисовський розповів присутнім щодо військової підготовки на Факультеті підготовки офіцерів запасу за контрактом, яка в місті Миколаєві проходить з 2013 року.

Підготовка здійснюється за 2-ма спеціальностями:

• штабна авіаційна – це офіцери штабу, люди, які організовують роботу авіаційних підрозділів. На цю спеціальність набирають студентів, які мають гуманітарну освіту.
  • офіцер бойового управління – це людина, яка здійснює управління літаком з землі. На навчання за цим напрямом набирають студентів технічних спеціальностей.

Навчання відбуватиметься протягом 2 років, щосуботи, що дозволяє не відволікатися від основного навчання. Приймають заявки від студентів, які станом на 1 вересня 2020 року є студентами не менш ніж 3 курсу (включно).

Після закінчення служби студент отримує військове звання Молодший лейтенант запасу. Це дає можливість проходити службу в усіх військових формуваннях України.

Остаточна вартість навчання буде затверджена в травні.

Адреса ФПОЗК ХНУПС в м. Миколаєві:

м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25 (військова частина А2488)

Довідки за телефонами:

(096) 242-01-71,