Зустріч ректора Могилянки з іноземними студентами


3 червня 2019 року відбулась зустріч ректора ЧНУ ім. Петра Могили зі студентами медичного факультету, які прибули на навчання з-за кордону.

На зустрічі були присутні ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Микола Клименко, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків Олена Березовська та старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольга Яремчук.

Студенти мали змогу поставити питання, які їх хвилюють, та отримати відповіді від ректора університету, а також висловити свої побажання.

Загалом, за відгуками, студенти-медики задоволенні навчанням в ЧНУ ім. Петра Могили. Наразі на прохання студентів планують відкриття літньої школи з вивчення української та російської мов (адже деякі студенти в майбутньому обирають за місце проживання та роботи Україну), а також працюють над покращенням умов проживання у гуртожитку.

«Зі свого боку ми робимо все, аби забезпечити наших студентів гідними умовами проживання і навчання. Мені хотілося б почути  від наших студентів-іноземців, які проблеми їх хвилюють, що їм подобається, а що необхідно змінити», – зазначив Леонід Клименко.

Такі зустрічі дають змогу студентам та керівництву університету поспілкуватися та обрати оптимальні шляхи вирішення питань.

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …