Зустріч ректора Могилянки з іноземними студентами

3 червня 2019 року відбулась зустріч ректора ЧНУ ім. Петра Могили зі студентами медичного факультету, які прибули на навчання з-за кордону.

На зустрічі були присутні ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Микола Клименко, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків Олена Березовська та старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольга Яремчук.

Студенти мали змогу поставити питання, які їх хвилюють, та отримати відповіді від ректора університету, а також висловити свої побажання.

Загалом, за відгуками, студенти-медики задоволенні навчанням в ЧНУ ім. Петра Могили. Наразі на прохання студентів планують відкриття літньої школи з вивчення української та російської мов (адже деякі студенти в майбутньому обирають за місце проживання та роботи Україну), а також працюють над покращенням умов проживання у гуртожитку.

«Зі свого боку ми робимо все, аби забезпечити наших студентів гідними умовами проживання і навчання. Мені хотілося б почути  від наших студентів-іноземців, які проблеми їх хвилюють, що їм подобається, а що необхідно змінити», – зазначив Леонід Клименко.

Такі зустрічі дають змогу студентам та керівництву університету поспілкуватися та обрати оптимальні шляхи вирішення питань.