Зустріч представників факультет фізичного виховання і спорту зі стейкхолдерами спеціальності «Фізична культура і спорт»

6 квітня 2021 року факультет фізичного виховання і спорту на чолі з деканом факультету А.А. Чернозубом та завідувачем кафедри олімпійського та професійного спорту О.М. Ольховим провели онлайн-зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Серед присутніх на зустрічі були:

– директор Миколаївської обласної громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Міненко Олександр Васильович;

– директор дитячо-юнацької спортивної школи № 1, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України, Майстер спорту СРСР, суддя міжнародної категорії Берднік Віталій Іванович;

– керівник фітнес-клубу «Septem Fitness», спортсмен, сертифікований тренер Кисіль Валерій Володимирович;

– представник дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо», випускник спеціальності, керівник футбольного клубу «Fklider» Поздняков Сергій Олегович.

На зустрічі обговорили актуальні питання щодо формування кваліфікованих спеціалістів спортивного напряму. Разом зі стейкхолдерами переглянули освітню програму спеціальності, обговорили побажання щодо внесення змін до навчального процесу.