Зустріч оновленої Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики

16 грудня 2017 року у національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась перша зустріч оновленої Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

На зустріч оновленої Студради завітали студенти з різних областей України: Миколаївської, Одеської, Харківської, Львівської, Полтавської – а також заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін, автор проекту «Україна. Повернення своєї історії» журналіст Акім Галімов, та директор центру комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Добржанська.

Фото з сайту Укрінформ

Студентка факультету політичних наук  ЧНУ імені Петра Могили спеціальності «Міжнародна інформація» Марина Коврига  також прийняла участь у роботі Студради як представник нашої області та нашого університету.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77