Зустріч майбутніх студентів-журналістів Могилянки з шеф-редакторкою та сценаристкою «Нового каналу» Анастасією Кутузовою

11 лютого 2022 року директорка Навчально-наукового інституту журналістики ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Монахова організувала зустріч шеф-редакторки та сценаристки «Нового каналу» Анастасії Кутузової з майбутніми студентами-журналістами нашого університету.

Анастасія – випускниця факультету філології ЧНУ імені Петра Могили 2014 року, яка зараз працює на 2-х розважальних проєктах «Нового каналу» у Києві: «Хто зверху?» та «Де логіка?».

Гостя заходу розказала майбутнім абітурієнтам про початок своєї кар’єри, різні стажування, навантаження та практики, також вона поділилась своїм досвідом роботи, зокрема про обов’язки та умови роботи шеф-редакторки та сценаристки «Нового каналу».

Майбутніх журналістів цікавили питання детальної роботи сучасних медіа, зокрема телебачення: терміни підготовки випусків та сезонів телепередач, умови їхньої зйомки, проте й важливим аспектом розмови стало обговорення базових журналістських навичок, не останнім виявилося питання володіння українською мовою.

Після розмови з відомою журналісткою гості відвідали майстер-клас від викладачки кафедри журналістики Анни Чулкової та співробітників медіацентру Могилянки. Школярі могли спробувати себе в кадрі, побути оператором чи фоторедактором.

Дякуємо пані Анастасії за насичений емоціями захід, а майбутніх абітурієнтів чекаємо в Інституті журналістики  ЧНУ імені Петра Могили вже 1 вересня 2022 року!