Зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС із різних регіонів України у Львові

Упродовж 29–30 березня 2017 року на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбулася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні. В цій зустрічі взяв участь доцент кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Олександр Штирьов.

CL9lkjUqzx8

У ході зустрічі координатори із 20 міст України обговорювали потенційні напрямки співпраці та проведення спільних заходів Інформаційних центрів і Представництва ЄС в Україні.

Під час відкриття заходу декан факультету міжнародних відносин Університету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Маркіян Мальський зазначив, що діяльність Інформаційних центрів є вагомою складовою європейської інтеграції України. Адже у час агресивних інформаційних кампаній суспільству надзвичайно важливо розуміти ті процеси, що насправді відбуваються у ЄС та світі.

Izo8ZQWzGv8

Зазначимо, що основна мета діяльності Інформаційних центрів Європейського Союзу – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах із європейських питань.
s1d5uY5GvpI