Зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС із різних регіонів України у Львові

Упродовж 29–30 березня 2017 року на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбулася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні. В цій зустрічі взяв участь доцент кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Олександр Штирьов.

CL9lkjUqzx8

У ході зустрічі координатори із 20 міст України обговорювали потенційні напрямки співпраці та проведення спільних заходів Інформаційних центрів і Представництва ЄС в Україні.

Під час відкриття заходу декан факультету міжнародних відносин Університету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Маркіян Мальський зазначив, що діяльність Інформаційних центрів є вагомою складовою європейської інтеграції України. Адже у час агресивних інформаційних кампаній суспільству надзвичайно важливо розуміти ті процеси, що насправді відбуваються у ЄС та світі.

Izo8ZQWzGv8

Зазначимо, що основна мета діяльності Інформаційних центрів Європейського Союзу – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах із європейських питань.
s1d5uY5GvpI

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77