Зустріч кандидата на посаду ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка зі студентами та співробітниками


21 травня в читальній залі  ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч кандидата на посаду ректора ЧНУ ім. Петра Могили, доктора технічних наук, професора, Клименка Леоніда Павловича з колективом та студентами Могилянки.

У зв’язку із закінченням терміну контракту між Клименком Л.П. та Міністерством освіти і науки України, у березні цього року було офіційно оголошено про новий конкурс на зайняття посади ректора ЧНУ ім. Петра Могили. Згідно з чинним законодавством та відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» вибори ректора Чорноморського національного університету імені Петра будуть проведені 6 червня 2019року.

На зустрічі з колективом та студентами Могилянки, кандидат на посаду ректора ЧНУ ім. Петра Могили Клименко Л.П. презентував свою програму розвитку університету на наступні п’ять років, в якій конкретизував такі напрями роботи як: особисту навчально-методичну та науково-дослідну роботу; динаміку розвитку університету в розрізі таких питань: рівні та напрями підготовки фахівців відповідно до потреб держави, удосконалення якісного складу науково-педагогічних кадрів, міжнародна діяльність, виховна робота, матеріально-технічне та фінансове забезпечення тощо.

Після презентації програми Клименко Л.П. відповів на чисельні  питання, які  ставили співробітники й студенти.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …