Зустріч із заступником Міністра юстиції Сергієм Пєтуховим

18 жовтня в ЧНУ ім. П. Могили відбулася зустріч заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова зі студентами юридичного факультету. Обговорювалися зміни в юридичній площині: кодексів, Конституції України, зміни самої свідомості українців. Реформи проводяться для того, щоб Державні служби були максимально прозорими, відкритими та об’єктивними.

«Судова реформа найважливіша. В ідеалі вона має змінити всю судову систему», – зауважив Сергій Пєтухов. Міністерство юстиції стежить за змінами, бо це один із найважливіших проектів в державі. Конституційні зміни допоможуть повністю перезавантажити систему, спростити її, пропустити суддів крізь сито Національного антикорупційного бюро. Реформа стосуватиметься в першу чергу Верховного Суду , а вже потім Апеляційного.

Студенти мали змогу поставити питання гостю. Ректор, декан юридичного факультету та викладачі теж скористались такою можливістю. Найбільше присутніх цікавили альтернативні рішення судових позовів, «Закон про медіацію», реформи виконавчої служби та юридичної освіти.

Також на зустрічі був присутній начальник Головного управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк. Гість розповів студентам про онлайн декларації. Він зауважив, що це неабияке випробування для української влади – публічно задекларувати свої доходи.

Зважаючи на сучасні зміни, юридична сфера є перспективною для майбутніх юристів. Сергій Пєтухов закликав студентів відповідально ставитися до навчання, аби в майбутньому достойно представляти таку престижну професію.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!