Зустріч із українським письменником та літературознавцем Василем Васильовичем Ґабором

10.03.17 (п’ятниця) о 14:00

ЧНУ імені Петра Могили (11-312)

відбудеться зустріч із українським

письменником та літературознавцем

Василем Васильовичем Ґабором (Львів)

Розмова на тему «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму (від «Молодої Музи» до сучасних авторів)

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів,
що фінансується Європейським Союзом та
національним фондом підтримки демократії

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.