Зустріч Генерального прокурора України Ірини Венедиктової зі студентами юридичного факультету

До ЧНУ імені Петра Могили 5 березня 2021 року завітала Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова. Візит генпрокурора до Миколаєва пов’язаний з представленням нового керівника Миколаївської обласної прокуратури. У рамках візиту генпрокурор завітала на зустріч зі студентами юридичного факультету.

Здобувачам знань Ірина Венедиктова розповіла про роботу Генеральної прокуратури, а також відповіла на питання викладачів та студентів юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили щодо подолання корупції, рівня довіри до прокуратури, змін під час перебування на посаді  майже протягом року тощо.

Одним із питань, яке зацікавило як викладачів, так і студентів, стала можливість співпраці студентів та прокурорів. Юридичний факультет уже має договори з національною поліцією, юстицією та судами.

Ірина Венедиктова запевнила, що співпраця з прокуратурою стане можливою.

Також стосовно цього питання висловилась директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова:

«Уже дуже багато запитів є від університетів, щоб була нормальна практика в прокуратурі, думаю, ми це питання будемо вже системно вирішувати. Ми дуже відкриті до співпраці зі студентами. Ми постійно проводимо конкурси і минулого року проводили конкурс творчих робіт (не наукових) щодо співпраці прокуратури та громадських активістів. У цьому році теж щось придумаємо креативне, так щоб було цікаво і для прокурорів, і для студентів».