Золоті правила студента під час сесії


Від сесії до сесії живе студент весело. Слова «залік» та «іспит» частіше викликають сумні настрої. Невеликі поради допоможуть сконцентруватися й уникнути елементарних помилок.

  • Грамотний розподіл сил. Проаналізуйте свій розклад: який іспит складніший, який простіший. Крім того, в процесі підготовки важливо враховувати, що будь-яка людина має свій біологічний ритм. У кожного з нас підйом сил, настрою змінюється спадом. У будь-якому випадку свої біоритми можна та потрібно використовувати на благо: в період підйому сил – вчити, а коли активність йде на спад – повторювати пройдене.
  • Уникати зубріння. Механічно завчений текст має властивість безповоротно випаровуватися з пам’яті на іспиті. А щоб цього не сталося, знання треба систематизувати. Вивчаючи матеріал з того чи того екзаменаційного питання, намагайтеся запам’ятати найголовніше. Ця інформація надалі слугуватиме своєрідним маячком. Якщо згадали ключовий факт, формулу, дату, то неодмінно спаде на думку ще що-небудь з того, що читали з цієї теми.
  • Планування відпочинку. Відвідайте театр, кіно, посидьте у кафе з друзями або хоча б прогуляйтеся на свіжому повітрі. Не варто боятися, що згаєте час і щось не встигнете вивчити. Навпаки, після відпочинку працездатність збільшиться. Це складно, проте реально.
  • Харчування повинне бути повноцінним і збалансованим. Не можна відмовлятися від обіду нібито через те, що треба готуватися. Відчуття голоду не допоможе добре засвоїти матеріал – скоріше навпаки.
  • Займіться спортом. Під час сесії студенти переважно ведуть сидячий спосіб життя. Однак зробити вранці зарядку або сходити, наприклад, у басейн не завадить. З одного боку, це дозволить зняти напругу, а з іншого (фахівці давно це встановили) – рівень фізичної активності прямо впливає на душевний стан.
  • Безпосередньо ж перед іспитом постарайтеся себе не накручувати. Не випитуйте в тих, хто вже здав, як все пройшло, якщо відчуваєте, що починаєте від цього хвилюватися ще більше.

Проста порада, як зменшити психологічне навантаження під час сесії: не живіть одними іспитами, живіть тим, що буде після – канікулами! Будуйте плани, призначайте зустрічі з друзями. А ще краще – думайте, як прийдете на навчання після канікул відпочилі, бадьорі, з новими враженнями та досвідом, сповнені наснаги та нових сил.

Джерело

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …