«Зміни фінансової поведінки населення та бізнесу в сучасних умовах»

17 листопада відбулися панельні дискусії (короткі відповіді на зазначені запитання, висловлення точок зору, питання від студентів) у рамках студентського етапу Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017». Тематика обговорення: «Зміни фінансової поведінки населення та бізнесу в сучасних умовах».

DSC_2280

Основні питання, які було обговорено:

1. Зміни попиту населення та бізнесу на фінансові послуги.
  2. Зміни у діяльності фінансових компаній з надання фінансових послуг населенню та бізнесу
  3. Особливості надання фінансових послуг онлайн.

DSC_2282

Відкривала зустріч Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталя Іщенко. Вона зосередила увагу студентів на нагоді наживо поспілкуватися з практиками, які можуть розказати цікаві речі про фінансовий сектор економіки.

DSC_2271

Представники фінансового сектору взяли участь в обговоренні:

Андрій Коваленко – Президент Асоціації «Всеукраїнська асоціація фінансових компаній».

Віталій Кардупедь – Президент Асоціації «Всеукраїнська асоціація кредитних установ»

Олеся Міщенко – член правління асоціації «Всеукраїнська асоціація кредитних установ», директор ТОВ «Лайм-фінанс»

Юрій Решетник – керівник Департаменту розробки програмного забезпечення ПАТ КБ «ПриватБанк», м. Дніпро

Олександр Риженко – начальник Миколаївського відділення АТ «УкрБудІнвестБанк».

DSC_2298

DSC_2295

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.