«Зміни фінансової поведінки населення та бізнесу в сучасних умовах»

17 листопада відбулися панельні дискусії (короткі відповіді на зазначені запитання, висловлення точок зору, питання від студентів) у рамках студентського етапу Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2017». Тематика обговорення: «Зміни фінансової поведінки населення та бізнесу в сучасних умовах».

DSC_2280

Основні питання, які було обговорено:

1. Зміни попиту населення та бізнесу на фінансові послуги.
  2. Зміни у діяльності фінансових компаній з надання фінансових послуг населенню та бізнесу
  3. Особливості надання фінансових послуг онлайн.

DSC_2282

Відкривала зустріч Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталя Іщенко. Вона зосередила увагу студентів на нагоді наживо поспілкуватися з практиками, які можуть розказати цікаві речі про фінансовий сектор економіки.

DSC_2271

Представники фінансового сектору взяли участь в обговоренні:

Андрій Коваленко – Президент Асоціації «Всеукраїнська асоціація фінансових компаній».

Віталій Кардупедь – Президент Асоціації «Всеукраїнська асоціація кредитних установ»

Олеся Міщенко – член правління асоціації «Всеукраїнська асоціація кредитних установ», директор ТОВ «Лайм-фінанс»

Юрій Решетник – керівник Департаменту розробки програмного забезпечення ПАТ КБ «ПриватБанк», м. Дніпро

Олександр Риженко – начальник Миколаївського відділення АТ «УкрБудІнвестБанк».

DSC_2298

DSC_2295

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.