Змагання з настільного тенісу в ЧНУ імені Петра Могили

1 грудня 2023 року в спортзалі Чорноморського національного університету імені Петра Могили тривали змагання з настільного тенісу.

Метою цих змагань, як зауважив Генадій Жигадло, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, стала популяризація цього виду спорту та продовження боротьби майже з усіх видів спорту, що стартували в університеті з 1 вересня.

Розпочався спортивних захід хвилиною мовчання в пам’ять полеглих воїнів та прослуховування гімну України.

Першим виступив ректор університету Леонід Клименко, який підкреслив важливість спортивного виховання та спорту загалом.

Також із вітальними словами виступили в.о. декана факультету фізичного виховання та спорту Юлай Тупєєв та завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Геннадій Жигадло.

Участь у змаганнях взяла студентська спільнота з різних факультетів та інститутів, створивши загалом 11 команд. Рекордсменами з кількості команд став факультет комп’ютерних наук, у змаганнях за який виступили аж шість команд.

Змагання проходили за системою вибування, а суддями стали викладачі кафедри на чолі з Юрієм Сергієнком.

Сама гра пройшла в атмосфері дружнього суперництва, уболівати за свої команди прийшли як одногрупники, так і викладачі й декани факультетів.

У фіналі місця розподілились таким чином:

–  перше місце посіла команда юридичного факультету;

–  друге місце – факультет фізичного виховання та спорту (команда № 1);

–  трете місце – факультет політичних наук.

Серед активних учасників були команди від факультету комп’ютерних наук, навчально-наукового медичного інституту.

Пам’ятаймо, що найголовнішою метою цього заходу була не перемога, а неформальне спілкування студентів, популяризація здорового способу життя та спорту!

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших звершень у спортивному та академічному житті.