Змагання з футболу серед студентів ЧНУ імені Петра Могили

23-24 травня на водній станцій ЧНУ імені Петра Могили відбулися змагання з футболу серед студентів, що були організовані з ініціативи Студентської колегії та за підтримки керівництва університету.

У Могилянці є все необхідне для тренувань та проведення змагань з футболу серед студентів. На території університету знаходиться 3 спортивні зали, а також університету належить гарно облаштована водно-спортивна база. Нагадаємо, що урочисте відкриття стадіону зі штучним покриттям на водній базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось минулого року.

У футбольному турнірі на стадіоні зі штучним покриттям брали участь команди від усіх інститутів і факультетів Могилянки. Перемогу здобула команда Факультету комп’ютерних наук. Друге місце виборола команда Факультету економічних наук, третє місце – Юридичний факультет.

Вітаємо призерів та бажаємо всім учасникам змагань успіхів у навчанні та спорті!