Змагання з баскетболу серед жіночих команд

29 жовтня о 16:30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройдуть чергові змагання у рамках  XVII обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Цього разу будуть обирати найкращих серед жіночих команд з баскетболу. Сьогодні команда Могилянки позмагається  з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Бажаємо нашим спортсменкам та їхньому тренеру – старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін, Ользі Шуст –  успіху та перемоги!

Нагадаємо, що ігри проводять з метою розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти, удосконалення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя.