Змагання з баскетболу серед жіночих команд


29 жовтня о 16:30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройдуть чергові змагання у рамках  XVII обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Цього разу будуть обирати найкращих серед жіночих команд з баскетболу. Сьогодні команда Могилянки позмагається  з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Бажаємо нашим спортсменкам та їхньому тренеру – старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін, Ользі Шуст –  успіху та перемоги!

Нагадаємо, що ігри проводять з метою розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти, удосконалення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …