Змагання з баскетболу серед жіночих команд

29 жовтня о 16:30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройдуть чергові змагання у рамках  XVII обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Цього разу будуть обирати найкращих серед жіночих команд з баскетболу. Сьогодні команда Могилянки позмагається  з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Бажаємо нашим спортсменкам та їхньому тренеру – старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін, Ользі Шуст –  успіху та перемоги!

Нагадаємо, що ігри проводять з метою розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти, удосконалення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).