Змагання з баскетболу серед жіночих команд

29 жовтня о 16:30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройдуть чергові змагання у рамках  XVII обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Цього разу будуть обирати найкращих серед жіночих команд з баскетболу. Сьогодні команда Могилянки позмагається  з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Бажаємо нашим спортсменкам та їхньому тренеру – старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін, Ользі Шуст –  успіху та перемоги!

Нагадаємо, що ігри проводять з метою розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти, удосконалення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.