Змагання з баскетболу серед жіночих команд

29 жовтня о 16:30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройдуть чергові змагання у рамках  XVII обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Цього разу будуть обирати найкращих серед жіночих команд з баскетболу. Сьогодні команда Могилянки позмагається  з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Бажаємо нашим спортсменкам та їхньому тренеру – старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін, Ользі Шуст –  успіху та перемоги!

Нагадаємо, що ігри проводять з метою розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти, удосконалення спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи зі студентами, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування та формування засад здорового способу життя.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.