Зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край»

12 травня в нашому університеті відбулася зустріч з учасниками зльоту юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край».

gn8-NY7tcmg

Професорсько-викладацький склад факультету політичних наук на чолі з доктором історичних наук, професором Юрієм Котляром у приміщенні вченої ради провели зустріч дітей-учасників з метою забезпечення освітньо-культурних потреб учнів, утвердження патріотизму, духовності, моралі, формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління, професійної орієнтації та набуття юними науковцями навичок науково-дослідної роботи.

GUTU5sOPL88

Завідувач підготовчого відділення Ірина Олійник провела екскурсію університетом для юних краєзнавців, а згодом розповіла про умови вступу до ВНЗ у 2017 році. Провідний фахівець міжнародного відділу університету Світлана Мірошниченко презентувала міжнародні програми, якими можуть скористатися майбутні студенти.

Окрім того, учасники зльоту відвідали музейну кімнату, читальний зал. А в галереї мистецтв університету всі мали змогу побачити нові картини ще невідкритої виставки.

KyzfbLIwjhc

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!