Зліт юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край»

12 травня в нашому університеті відбулася зустріч з учасниками зльоту юних краєзнавців-дослідників «З думою про рідний край».

gn8-NY7tcmg

Професорсько-викладацький склад факультету політичних наук на чолі з доктором історичних наук, професором Юрієм Котляром у приміщенні вченої ради провели зустріч дітей-учасників з метою забезпечення освітньо-культурних потреб учнів, утвердження патріотизму, духовності, моралі, формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління, професійної орієнтації та набуття юними науковцями навичок науково-дослідної роботи.

GUTU5sOPL88

Завідувач підготовчого відділення Ірина Олійник провела екскурсію університетом для юних краєзнавців, а згодом розповіла про умови вступу до ВНЗ у 2017 році. Провідний фахівець міжнародного відділу університету Світлана Мірошниченко презентувала міжнародні програми, якими можуть скористатися майбутні студенти.

Окрім того, учасники зльоту відвідали музейну кімнату, читальний зал. А в галереї мистецтв університету всі мали змогу побачити нові картини ще невідкритої виставки.

KyzfbLIwjhc