Зйомка програми “Екологія повсякденності” з професором університету Іллінойс Ара Текіян

18 квітня відбулась зйомка програми «Екологія повсякденності» з професором університету Іллінойс Ара Текіян. Ведучим програми є директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

У програмі обговорювали актуальні питання культурної практики, які пов’язані з процесом лікування, про особливості медичних закладів Миколаєва очима американського професора.

Нагадаємо, що професор Ара Текіян прибув до Могилянки з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили. А 15 квітня відбулась зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименкомпроректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили