Зйомка програми “Екологія повсякденності” з професором університету Іллінойс Ара Текіян

18 квітня відбулась зйомка програми «Екологія повсякденності» з професором університету Іллінойс Ара Текіян. Ведучим програми є директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

У програмі обговорювали актуальні питання культурної практики, які пов’язані з процесом лікування, про особливості медичних закладів Миколаєва очима американського професора.

Нагадаємо, що професор Ара Текіян прибув до Могилянки з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили. А 15 квітня відбулась зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименкомпроректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …