Зйомка програми “Екологія повсякденності” з професором університету Іллінойс Ара Текіян

18 квітня відбулась зйомка програми «Екологія повсякденності» з професором університету Іллінойс Ара Текіян. Ведучим програми є директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

У програмі обговорювали актуальні питання культурної практики, які пов’язані з процесом лікування, про особливості медичних закладів Миколаєва очима американського професора.

Нагадаємо, що професор Ара Текіян прибув до Могилянки з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили. А 15 квітня відбулась зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименкомпроректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською.