Зірки Причорномор’я 2020: у Могилянці пройшов фестиваль-конкурс талановитої молоді

У ЧНУ імені Петра Могили відбувся  фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я». Конкурс тривав З дні: з 24 по 26 січня 2020 року і проходив у актовій залі Могилянки. Організатором виступив Культурно-мистецький центр ЧНУ імені Петра Могили на чолі з керівником Оленою Монаховою та за участі провідних фахівців: Любові Древіної та Валерія Шеремета. Участь у 15-му конкурсі «Зірки Причорномор’я» взяли понад 300 осіб. За дні виступів на сцені побували учасники, які мали змогу показати себе в різних видах мистецтва.

Перший день було присвячено виступам вокалістів. Були представлені як солісти, так і ансамблі. Другого дня учасники показували хореографічні номери. А третього – свої роботи презентували вісім театральних колективів, серед яких був і театральний гурток ЧНУ імені Петра Могили «Зупинка Театральна».

Оцінювало учасників професійне журі, до складу якого входили заслужені діячі мистецтв та заслужені артисти України, викладачі вокалу і хореографії, солісти та балетмейстери. Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Владлена Руссова також стала одним із членів журі цього конкурсу.

Участь у заході мали змогу взяти учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів. Фестиваль-конкурс направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Нагадаємо, що  ЧНУ ім. Петра Могили відродив фестиваль «Зірки Причорномор’я» у 2019 році. Університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але на деякий час був вимушений зробити перерву. Після ремонту актової зали фестиваль почали проводити знову.