Зірки Причорномор’я 2020: у Могилянці пройшов фестиваль-конкурс талановитої молоді


У ЧНУ імені Петра Могили відбувся  фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я». Конкурс тривав З дні: з 24 по 26 січня 2020 року і проходив у актовій залі Могилянки. Організатором виступив Культурно-мистецький центр ЧНУ імені Петра Могили на чолі з керівником Оленою Монаховою та за участі провідних фахівців: Любові Древіної та Валерія Шеремета. Участь у 15-му конкурсі «Зірки Причорномор’я» взяли понад 300 осіб. За дні виступів на сцені побували учасники, які мали змогу показати себе в різних видах мистецтва.

Перший день було присвячено виступам вокалістів. Були представлені як солісти, так і ансамблі. Другого дня учасники показували хореографічні номери. А третього – свої роботи презентували вісім театральних колективів, серед яких був і театральний гурток ЧНУ імені Петра Могили «Зупинка Театральна».

Оцінювало учасників професійне журі, до складу якого входили заслужені діячі мистецтв та заслужені артисти України, викладачі вокалу і хореографії, солісти та балетмейстери. Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Владлена Руссова також стала одним із членів журі цього конкурсу.

Участь у заході мали змогу взяти учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів. Фестиваль-конкурс направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Нагадаємо, що  ЧНУ ім. Петра Могили відродив фестиваль «Зірки Причорномор’я» у 2019 році. Університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але на деякий час був вимушений зробити перерву. Після ремонту актової зали фестиваль почали проводити знову.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут