Зірки Причорномор’я 2020: у Могилянці пройшов фестиваль-конкурс талановитої молоді


У ЧНУ імені Петра Могили відбувся  фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я». Конкурс тривав З дні: з 24 по 26 січня 2020 року і проходив у актовій залі Могилянки. Організатором виступив Культурно-мистецький центр ЧНУ імені Петра Могили на чолі з керівником Оленою Монаховою та за участі провідних фахівців: Любові Древіної та Валерія Шеремета. Участь у 15-му конкурсі «Зірки Причорномор’я» взяли понад 300 осіб. За дні виступів на сцені побували учасники, які мали змогу показати себе в різних видах мистецтва.

Перший день було присвячено виступам вокалістів. Були представлені як солісти, так і ансамблі. Другого дня учасники показували хореографічні номери. А третього – свої роботи презентували вісім театральних колективів, серед яких був і театральний гурток ЧНУ імені Петра Могили «Зупинка Театральна».

Оцінювало учасників професійне журі, до складу якого входили заслужені діячі мистецтв та заслужені артисти України, викладачі вокалу і хореографії, солісти та балетмейстери. Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Владлена Руссова також стала одним із членів журі цього конкурсу.

Участь у заході мали змогу взяти учні позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів. Фестиваль-конкурс направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю.

Нагадаємо, що  ЧНУ ім. Петра Могили відродив фестиваль «Зірки Причорномор’я» у 2019 році. Університет організовував цей конкурс 14 років поспіль, але на деякий час був вимушений зробити перерву. Після ремонту актової зали фестиваль почали проводити знову.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …