Зимовий день відкритих дверей

4 лютого в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся День відкритих дверей.

ЧНУ ім. Петра Могили відкрив свої двері для старшокласників, охочих здобути освіту в миколаївській «могилянці». Із майбутніми абітурієнтами спілкувалися ректор університету Леонід Клименко, перший проректор Наталя Іщенко, завідувач підготовчого відділення Ірина Олійник, декани факультетів та директори інститутів.

У день відкритих дверей школярів ознайомили із переліком спеціальностей, за якими можна здобувати освіту, системою навчання в ЧНУ ім. Петра Могили, а також пояснили цьогорічні правила прийому до вищих навчальних закладів.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77