Зимовий день відкритих дверей

4 лютого в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся День відкритих дверей.

ЧНУ ім. Петра Могили відкрив свої двері для старшокласників, охочих здобути освіту в миколаївській «могилянці». Із майбутніми абітурієнтами спілкувалися ректор університету Леонід Клименко, перший проректор Наталя Іщенко, завідувач підготовчого відділення Ірина Олійник, декани факультетів та директори інститутів.

У день відкритих дверей школярів ознайомили із переліком спеціальностей, за якими можна здобувати освіту, системою навчання в ЧНУ ім. Петра Могили, а також пояснили цьогорічні правила прийому до вищих навчальних закладів.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики