Зимова сесія МАН у ЧНУ імені Петра Могили (секції «Історія України» та «Всесвітня історія»)

4 грудня 2020 р. на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась онлайн-сесія секцій «Історія України» та «Всесвітня історія» Малої академії наук. У зимовій сесії взяли участь близько 20 учнів 9-11-х класів шкіл Миколаєва та районів Миколаївської області, які планують представити свої роботи до ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у лютому 2021 р.

Сесія була проведена у форматі відеоконференції, під час якої учні мали змогу:

• послухати лекцію-презентацію «Учнівська наукова робота» консультанта секції «Історія України», завідувача кафедри історії, доктора історичних наук, професора Котляра Юрія Вадимовича;
  • отримати вичерпні відповіді щодо написання робіт від доцентів кафедри історії: керівника секції «Історія України», доктора історичних наук Міронової Ірини Сергіївни та керівника секції «Всесвітня історія», кандидата історичних наук Морозової Ольги Станіславівни;
  • зорієнтуватися щодо майбутньої професії під час презентації спеціальності «Історія та археологія», яку підготувала заступник декана факультету політичних наук, кандидат історичних наук Шевченко Наталія Володимирівна.