Жук Світлана Володимирівна


кандидат медичних наук, доцент (б.в.з.)
кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології
та патофізіології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 2000 році Світлана Володимирівна вступила на навчання в Луганський державний медичний університет на спеціальність «Лікувальна справа», який закінчила в 2006 році. На протязі 2007-2009 років проходила підготовку в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби», по закінченню якої було присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста.

З 2009 року Жук С.В. почала працювати старшим лаборантом на кафедрі гігієни і екології «Луганського державного медичного університету». З 2009 року почала працювати над кандидатською дисертацією на тему: «Нарушение иммунного и метаболического статуса детей 12-14 лет, вызванные промышленными полютантами, и его коррекция».

В період 2010-2012 працювала в приймальній комісії «Луганського державного медичного університету». З 2012 по 2014 роки працювала заступником декана з виховної роботи 1 медичного факультету.

З 2011 року працювала асистентом кафедри гігієни і екології в Луганському державному медичному університеті.

06.07.12 захистила кандидатську дисертацію на тему: «Нарушение иммунного и метаболического статуса детей 12-14 лет, вызванные промышленными полютантами, и его коррекция».

У 2014 році пройдено курс спеціалізації в Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького і отримано сертифікат зі спеціальності «Загальна гігієна».

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …