Жіноча волейбольна команда ЧНУ перемогла в одній із зустрічей у Літній Універсіаді

Чорноморський національний університет імені Петра Могили пишається своїми спортивними традиціями та досягненнями. Університет пропонує широкий спектр спортивних можливостей для своїх студентів, а також активно бере участь у змаганнях на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

9 травня 2024 року в Хмельницькому жіноча волейбольна команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили розпочала XIX Літню Універсіаду України з перемоги над Командою Львівської області (ЛНУВМБ) з рахунком 3:0 (25:12, 25:11, 25:7).

Зауважимо, що до складу жіночої команди входять студентки з різних факультетів та інститутів нашого університету.

Ця перемога є важливим досягненням для університету та підтвердженням високого спортивного рівня студентів факультету фізичного виховання і спорту. Вітаємо команду з успішним виступом та бажаємо подальших перемог на турнірі!