Жіноча волейбольна команда ЧНУ виборола перемогу у Дніпрі


З 21 по 22 листопада в місті Дніпро пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд у рамках Всеукраїнської універсіади.

Жіноча волейбольна команда ЧНУ ім. Петра Могили отримала перемогу на зональних змаганнях. У іграх цієї групи взяли участь чотири команди з різних міст України: Дніпра, Запоріжжя, Харкова та Миколаєва.

Наші дівчата виявилися сильнішими у зустрічах з усіма командами групи. За результатами змагань команда волейболісток Могилянки потрапила до фіналу. Тепер наші спортсменки захищатимуть честь університету та області на змаганнях, які пройдуть у травні.

Вітаємо команду та їхніх тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін Василя Маєра та Марину Андрющенко.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …