Жінки Майдану: кінопоказ у ЧНУ ім. Петра Могили

За підтримки програми імені Фулбрайта 11 квітня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація кінострічки «Жінки Майдану». Марта Коломієць – директор програми Фулбрайт в Україні також була присутня на кінопоказі.

Документальний фільм «Жінки Майдану»  присвячено ролі Жінки у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні. Автори фільму – Ольга Онишко і Петро Дідула – працювали над ним протягом усіх подій Майдану і після нього. Фільм був номінантом на фестивалях Woodstock Film Festival, Culver City Film Festival.

1Це розповідь про Жіноче обличчя Революції.

«Вони не були знайомі між собою, однак усіх їх об’єднала любов. До сина, до коханого, до своєї Батьківщини. – Відверто про власну точку відліку, точку неповернення, про свою барикаду розкажуть жінки. Дружина, яка стояла на лінії вогню пліч-о-пліч зі своїм чоловіком. Дівчина, яка закохалася в простого хлопця, а втратила героя. Жінка, яка перетворилася на воїна. Мати, яка опинилася зі своїм сином по різні боки барикад. Та мати, яка виховувала свідомого сина, а виховала героя. Героя небесної сотні… Кожкожногона із них зазирнула в очі смерті, але знайшла в собі сили, щоб жити далі. Майдан змінив їхні життя назавжди».

????????????????????????????????????

Обговорювати такі фільми дуже складно, адже під час перегляду стрічки глядачі  не стримували сліз. Тема, порушена у кінокартині, стосується  з нас. Багато чого забулося вже за три роки. Але не варто забувати, ціною скількох людських життів було вистраждано перемогу.  Поділитися враженнями після перегляду могли всі охочі.

????????????????????????????????????

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики