Згадуємо перший форум стартапів ФКН Могилянки “Mohylianka FCS Forum”

Стартап – це процес для реалізації нових ідей. Участь у стартапах є запорукою розвитку та вдалого працевлаштування студентів.

Саме тому в Могилянці ще в 2016 році відбувся перший форум ідей та стартапів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, під назвою  “Mohylianka FCS Forum”, який поклав початок для проведення подібних конкурсів у стінах університету.

Під час заходу студенти-учасники мали змогу презентувати та відстояти честь власних IT-розробок. Загалом за перемогу боролися 10 команд із потужним інтелектуальним потенціалом. Представлені розробки виявились дуже цікавими та інноваційними. Позитивним фактом є те, що 80% учасників-призерів цього фестивалю за 3 роки вже встигли реалізували себе у професійній сфері.

До речі, до складу журі таких конкурсів, входять не лише викладачі факультету комп’ютерних наук університету, а й представники компаній, які працюють в IT сфері. Так, перший форум “Mohylianka FCS Forum” у 2016 році оцінювали представники «Global Logic» та «Hosting Maks», які є потенційними роботодавцями для студентів і, в свою чергу,  можуть особисто оцінити професіоналізм та компетентність студентів Могилянки.