Згадуємо перший форум стартапів ФКН Могилянки “Mohylianka FCS Forum”

Стартап – це процес для реалізації нових ідей. Участь у стартапах є запорукою розвитку та вдалого працевлаштування студентів.

Саме тому в Могилянці ще в 2016 році відбувся перший форум ідей та стартапів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, під назвою  “Mohylianka FCS Forum”, який поклав початок для проведення подібних конкурсів у стінах університету.

Під час заходу студенти-учасники мали змогу презентувати та відстояти честь власних IT-розробок. Загалом за перемогу боролися 10 команд із потужним інтелектуальним потенціалом. Представлені розробки виявились дуже цікавими та інноваційними. Позитивним фактом є те, що 80% учасників-призерів цього фестивалю за 3 роки вже встигли реалізували себе у професійній сфері.

До речі, до складу журі таких конкурсів, входять не лише викладачі факультету комп’ютерних наук університету, а й представники компаній, які працюють в IT сфері. Так, перший форум “Mohylianka FCS Forum” у 2016 році оцінювали представники «Global Logic» та «Hosting Maks», які є потенційними роботодавцями для студентів і, в свою чергу,  можуть особисто оцінити професіоналізм та компетентність студентів Могилянки.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!