Згадаємо перемоги викладачів та студентів ЧНУ ім. Петра Могили у 2018 році!


У ІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади серед студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів України  з  навчальної дисципліни «Математика» студент 1-ого курсу Єрмолаєв Олександр спеціальності «Комп’ютерні науки» посів 2-е місце, а студент 3-ого курсу Станкевич Андрій  – 3-е місце у категорії ІТ.

Перемогу у XI щорічному Турнірі з економіки та в номінації «Стабільність – ознака майстерності» одержала команда ІІ курсу «Легіон» Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили. Друге місце посіли студенти ІІІ курсу з команди «Gain Busters», показавши чудову командну гру. ІІІ місце вибороли  студенти І курсу з команди «New Deal».

Студенти-політологи Владислав Скалій та Вячеслав Шпаков посіли призові місця у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політології. та були нагороджені дипломами третього ступеня.

В 1/4 фіналу Міжнародної олімпіади із спортивного програмування (АСМ-ICPC Ukraine 2018 South Region), команда BSNU_TopSquad у складі  Петра Мудрієвського,  Олександра Єрмолаєва та Олександра Раєвського посіла перше місце. Команда  BSNU_Names у складі: Олексій Савчук, Андрій Борисенко та Ліза Луцко була третьою серед команд міста Миколаєва.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили факультету фізичного виховання та спорту і факультету комп’ютерних наук виступили на Чемпіонаті Світу з Рукопашного бою, який проходив місті Далфсен (Нідерланди). До складу Національної збірної увійшли:

Катерина  Васильєва, факультет фізичного виховання і спорту, 5 курс – завоювала 2 золота і одну бронзу, а також отримала кубок за кращу техніку;Сергій Ловас, факультет фізичного виховання і спорту, 3 курс – золото;Владислав Таланенко, факультет фізичного виховання і спорту, 4 курс – срібло;Владислава Масленникова, факультет комп’ютерних наук, 2 курс – бронза.

У Молодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо в Тбілісі (Грузія) студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Антикало, виборола бронзу з боротьби самбо серед юніорок.

У рамках XVIII Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів у групі «А» конференції «Центр» гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. Футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили приймала гравців «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) з нічиєю 0:0.

В Угорщині на Чемпіонаті Світу з Ашихара Карате (A.I.K.O) студент факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Дмитро Кривда, у складі команди «Української Федерації Еншин Карате» успішно виступив на чемпіонаті та посів друге місце.

На Кубку України з рукопашного бою, Миколаївську збірну представляли 9 спортсменів-студентів ЧНУ ім. Петра Могили. Студенти вибороли 5 призових медалей: одне срібло, яке дістав Артем Клеошин, та 4 бронзи, які здобули Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Юлія Бабенко та Вікторія Войденко.

15 студентів ЧНУ ім. Петра Могили були нагороджені стипендією Миколаївського міського голови та міської ради: Юлія Авраменко, Вячеслав Шпаков, Юлія Каменева, Яна Тараненко, Анастасія Комова, Юлія Басиста, Валентина Чернова, Валентина Штефан, Валерія Хіменець,  Вікторія Батузова, Іван Петренко, Олена Сорочан, Владислав Таланенко, Анастасія Жидкова, Олександр Ємелаєв.

У фіналі Першого національного турніру з кіберспорту серед студентів “Ukrainian University Open 2018”, взяла участь збірна команда студентів Факультету комп’ютерних наук, Юридичного факультету та Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили. Євгеній Прасолов, Володимир Нагель, Дмитро Бондаренко, Ян Таранов, В’ячеслав Бірюк, Владислав Лайс зустрілися з командою з НУК та вибороли 1 місце з рахунком 2:1, повернувшись зі столиці золотими призерами з кіберспортивної дисципліни Dota 2.

У VIII Чемпіонаті України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти в Полтаві взяв участь Сергій Грубий, студент Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили й виборов друге місце!

 

У змаганнях з футзалу на XVII обласних Спортивних іграх серед студентів університетів у 2018-2019 навчальному році ЧНУ імені Петра Могили посів І місце.

До Всеукраїнського тижня права командою Миколаївської юстиції було проведено конкурс наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якому студентка 4-го курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Марія Тульчевська, посіла перше місце.

 В ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.стуенти ЧНУ ім. П. Могили вибороли призові місця: ІІІ місце – студентка 346 гр. В.Козоріз (керівник – к. філол. наук, доцент Л.С.Островська), серед студентів негуманітарного напряму: ІІІ місце – студентка Ю.Ілляшенко (керівник – В.М.Понкратова).

Студент Факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Хлюстін Анатолій здобув 2 місце на Чемпіонаті Світу з сумо в Турції у ваговій категорії до 85 кг.

Олександр Олійник, студент Факультету політичних наук, став лауреатом у номінації «Кращий репортер – 2018» у межах творчого конкурсу Миколаївської обласної асоціації спортивних журналістів.

Палагнюк Юліана Вікторівна, доктор наук з державного управління, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки перемогла в Конкурсі проектів молодих вчених, наукові проекти, яких отримають фінансування МОН України на 2019!

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного та кримінального права і процесу Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Алла Борисівна Блага, цього року заслужено стала лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини 2018» у номінації «Юрист-науковець».

Однією з переможців конкурсу  імені Святого Володимира за краще науково-правниче видання в Україні стала кандидат юридичних наук, виконувач обов’язків доцента кафедри історії та теорії держави та права юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили, Сніжана Сергіївна Панченко, яка була нагороджена дипломом за 3 місце в номінації цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

 

Студентка Факультету фізичного виховання та спорту Анна Антикало у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг виборола призове 3 місце серед 12 учасниць в цій категорії.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут