Зелений марафон з Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри» триває: доцент кафедри екології Віктор Смирнов представив тему «Збалансоване управління земельними ресурсами»

Зелений марафон з Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри» триває. Він відбувається в межах Проєкту за підтримки ЄС Еразмус+ Жана Моне_Кафедра і реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

28 лютого 2024 року доцент кафедри екології, кандидат геологічних наук Віктор Смирнов представив тему «Збалансоване управління земельними ресурсами».

Учасникам представили низку питань, зокрема: земельні угіддя, як складовий елемент єдиної продуктивної сили природи; наукові аспекти використання земельних ресурсів; парадигма збалансованого розвитку землекористування; державна політика щодо збалансованого розвитку землекористування; доктрина збалансованого розвитку «Україна-2030»; інноваційні форми управління земельними ресурсами; управління ризиками землекористування; ринок землі.

З відео-лекцією можна ознайомитись за посиланням.