Здобувачі за третім освітньо-науковим рівнем доктора філософії ЧНУ імені Петра Могили долучилися до відкритої онлайн-лекції Вероніки Вакуленко, кандидатки наук, доцентки Бізнес школи Nord Університету м. Буде (Норвегія)

10 квітня 2024 року відбулась онлайн-лекція «Кандидатська дисертація як методологічний шедевр: гід для молодих науковців» для студентів PhD-програм ЧНУ імені Петра Могили, а також студентів магістерських програм факультету економічних наук з кандидаткою наук, доценткою Бізнес школи Nord Університету м.Буде (Норвегія), заступником редактора журналу Public Budgeting, Accounting &Financial Management Веронікою Вакуленко.

Під час зустрічі лектор розглянула широке коло питань науково-дослідної роботи, написання кандидатських дисертацій, зокрема: що таке PhD і як обрати свою наукову ідентичність; зв’язок між онтологією, епістемологією та методологією; методологія, якісні та кількісні дослідницькі парадигми; якісні методи досліджень (контент-аналіз та текстовий/наративний аналіз; дискурс-аналіз; тематичний аналіз, тощо); види контент-аналізу; моделі та методи досліджень, тощо. Пані Вероніка також надала детальний та змістовний перелік літератури, корисної для здійснення наукових досліджень. Наприкінці зустрічі всі присутні мали можливість поставити власні питання, на які лектор надала змістовні відповіді та корисні поради. Дуже вдячні за змістовну та корисну інформацію та за приділений час для спілкування, а також за надані цінні поради та продовжуємо співпрацювати.