Здобувачі освіти гуртка «Успішний менеджер» Факультету економічних наук узяли участь у Всеукраїнській конференції «Могилянські читання – 2021»

11 листопада 2021 року студенти 216 групи студентського наукового гуртка “Успішний менеджер” Факультету економічних наук узяли участь  у щорічній Всеукраїнській студентській науково-практичній онлайн-конференції «Могилянські читання – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти». Конференція  відбулась на платформі Zoom.

Організаторами конференції є керівники гуртка “Успішний менеджер” кандидати економічних наук, доценти Ірина Семенчук та Костянтин Нетудихата.

У рамках конференції студенти на принципах академічної культури та доброчесності розкрили широке коло проблем розвитку системи менеджменту приватних та державних організацій.