Завтра у ЧНУ ім. Петра Могили відкриється Літня #Академія НАТО «Україна-НАТО: Когерентне партнерство для гарантованої інтеграції »

7-8 серпня в Актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться Літня #Академія НАТО «Україна-НАТО: Когерентне партнерство для гарантованої інтеграції» організована Центром міжнародної безпеки за підтримки Центру інформації та документації НАТО та ЧНУ імені Петра Могили.

Під час заходу студенти з південних регіонів України зможуть отримати більше інформації про інструменти партнерства Україна-НАТО.

Академія складатиметься з двох частин: 1) експертна сесія за участі Барбора Маронкова (Київ), директора Центру інформації та документації НАТО в Києві та спікерів з #України, #Литви, #Польщі, #Грузії та #США; 2) дві рольові майстер – класи.

Мета проєкту – об’єднати зусилля міжнародних та українських експертів, а також студентської молоді для сприяння взаєморозумінню поточного стану та напрямків співробітництва між НАТО та Україною в контексті євроатлантичного середовища безпеки; а також розробити практичні рекомендації щодо зміцнення євроатлантичної єдності зусиллями як членів Альянсу, так і держав-кандидатів.

Матеріали конференції будуть опубліковані та представлені широкій аудиторії за допомогою своєчасних розміщень репортажів у засобах масової інформації та соціальних мережах, на вебсайтах організаторів та їхніх партнерських установ.

фото.png