Завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Олена Кузнецова взяла участь у навчальному тренінгу в координації Міжнародної організації з міграції

Протягом 6 – 8 серпня 2023 року завідувачка кафедри  соціальної роботи, управління і педагогіки Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Кузнецова взяла участь у навчальному тренінгу в координації Міжнародної організації з міграції (МОМ, Представництво в Україні) викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) України.

Захід відбувся в місті Вінниця в рамках проєкту «Шлях Стійкості», що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Метою тренінгу була підготовка тренерів для проведення в подальшому навчання ветеранів та ветеранок, членів їхніх родин, членів родин загиблих з надання сервісів в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за принципом «рівний – рівному» і в подальшому залученні до створення мережі 600 консультантів за принципом «рівний-рівному» з числа ветеранів, зокрема ветеранів з інвалідністю, членів їхніх родин, членів родин загиблих, представників ветеранських організації, громад, органів влади для розбудови діючої системи сервісів з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки по всій Україні.

Тренером для освітян був доктор Джошуа Креймейер – професор програми для магістрів клінічної практики з питань психічного здоров’я в Християнському Університеті, штат Колорадо, ліцензований професійний консультант та сімейний терапевт. Має досвід роботи в амбулаторіях загальної практики, приватної практики та сімейного терапевта у системі медичних закладів Міністерства у справах ветеранів США.

Дякуємо організаторам за надану можливість!