Завідувачка кафедри фінансів і кредиту Катерина Черненок отримала сертифікат за результатами стажування від Cormack Consultancy Group у рамках проєкту Twinning

Катерина Черненок, кандидатка економічних наук, доцент, завідувачка кафедри фінансів і кредиту, була відібрана для участі у навчальному курсі «Grant Writing Course», який організовує Cormack Consultancy Group для українських університетів у рамках проєкту Twinning.

«Grant Writing Course» викладався англійською мовою, передбачав групову роботу та індивідуальні консультації з експертами, містив такі теми: фінансування проєктних ідей; бази донорів; основи підготовки, пітчингу, бюджетування, менеджмент грантів; реалізація проєктних ідей; побудова консорціумів тощо.

Успішне проходження курсу дає змогу долучитись до Club Orizont – сервісу для нетворкінгу, побудови консорціумів, консультацій з приводу проєктів, а також постійного вдосконалення знань у проєктній діяльності.

Дякуємо  Cormack Consultancy Group та проєкту Twinning за нові можливості!